FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Väggbokhylla 6925864

nr 692 5864

Väggbokhylla

1930s, length: 75, height: 83, lättare slitage.

30-tal, längd: 75, höjd: 83

Condition: lättare slitage

SEK 300

Monday April 18 2011
at 17:41:23

15/4 20:25:12 1      Vinnande bud